کد خبر:18905
پ

خواص اویشن برای عفونت دندان

خواص آویشن برای عفونت دندان در زمانهای مختلف محل بحث بوده است. به عنوان مثال، در مصر از اویشن به عنوان یک مایع تسکین دهنده استفاده می کردند.در یونان باستان از آویشن به عنوان بخور دادن در معابد استفاده می کردند و آن را به آب حمام خود اضافه می کردند.رومی ها از آویشن به عنوان […]

خواص آویشن برای عفونت دندان در زمانهای مختلف محل بحث بوده است. به عنوان مثال، در مصر از اویشن به عنوان یک مایع تسکین دهنده استفاده می کردند.در یونان باستان از آویشن به عنوان بخور دادن در معابد استفاده می کردند و آن را به آب حمام خود اضافه می کردند.رومی ها از آویشن به عنوان طعم دهنده پنیر و مشروبات الکلی مورد استفاده قرار میدادند. ظاهراً به آنها پیشنهاد می شود که به عنوان یک درمانگر برای افرادی که خجالتی بودند مفید است.بقراط که حدود ۴۶۰ پیش از میلاد  مسیح زندگی می کرد و امروزه به عنوان “پدر طب غربی” شناخته می شود ، آویشن را برای بیماری های تنفسی توصیه می کرد.

 

یکی از استفاده های ویژه آویشن در درمان عفونت دندان است که قصد داریم در این پست به آن بپردازیم.

روغن آویشن برای عفونت دندان

روغن این گیاه به عنوان یک ضد عفونی کننده قدرتمند در پزشکی بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. علاوه بر این ، خاصیت ضد باکتریایی ، ضد قارچی ، ضد التهابی ، ضد میکروبی و تحریک کننده آن به درمان التهاب و عفونت دهان کمک می کند و آن را به یک افزودنی قدرتمند برای محصولات دندانپزشکی گیاهی تبدیل می کند.

آویشن متعلق به خانواده نعنا است و بنابراین اغلب در دهانشویه ها و اکسیرها مورد استفاده قرار می گیرد تا طعم و طراوت را برای درمان های بهداشت دهان و دندان فراهم کند. این ماده حاوی مواد شیمیایی طبیعی است که به دفاع در برابر پوسیدگی دندان ، لثه و عفونتهای عمومی دهان کمک می کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری