کد خبر:20218
پ

پماد برای درمان بواسیر

داروی بواسیر از نظر تسکین درد ، داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAIDs) مانند Aleve (ناپروکسن) یا Advil (ایبوپروفن) برای کاهش درد ، تورم و قرمزی بواسیر خفیف تا متوسط بسیار مؤثر هستند.   پماد برای درمان بواسیر از جمله داروهایی که ممکن است به شما کمک کند: Preparation-H که با روغن کبد کوسه (یک […]

داروی بواسیر

از نظر تسکین درد ، داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAIDs) مانند Aleve (ناپروکسن) یا Advil (ایبوپروفن) برای کاهش درد ، تورم و قرمزی بواسیر خفیف تا متوسط بسیار مؤثر هستند.

 

پماد برای درمان بواسیر

از جمله داروهایی که ممکن است به شما کمک کند:

Preparation-H که با روغن کبد کوسه (یک وازودیلاتور طبیعی) ساخته شده است ، یک پماد موضعی است که بصورت بدون نسخه در داروخانه ها در دسترس است و می تواند در کاهش خونریزی و درد هنگام دفع مدفوع کمک کند.

پماد-مناسب-برای-بواسیر

 

نرم کننده مدفوع

  • همانطور که از نام آنها پیداست ، نرم کننده های مدفوع محصولاتی بدون نسخه (OTC) هستند که مدفوع سخت را نرم می کنند و به رفع یبوست کمک می کنند.
  • نرم کننده های مدفوع (همچنین ملین های تسکین دهنده شناخته شده) با استفاده از تحریک روده ، کار خود را با کاهش جذب آب در روده انجام می دهند و بدین ترتیب حجم آب در مدفوع افزایش می یابد. این نتیجه یک مدفوع نرم تر و راحت تر است.
  • نرم کننده های مدفوع حاوی ماده فعال ، سدیم سولفات بوده و تحت نام های تجاری مختلفی از جمله Colace ، Correctol ، Diocto ، Doxinate ، Dulcoease ، Ex-Lax Stool Softener ، Fleet Sof-Lax ، Modane Soft ، نرم کننده مدفوع فیلیپس و Surfak ارائه می شوند.
  • مانند رژیم غذایی غنی از فیبر ، نرم کننده های مدفوع حداقل دو روز طول می کشد تا اثرات آن احساس شود.
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری