پ

معرفی کتاب هدف اثر برایان تریسی

چرا برخی از افراد به تمام اهداف خود می رسند در حالی که دیگران به سادگی تنها ، آرزوی داشتن زندگی بهتر دارند؟ کتاب هدف اثر برایان تریسی یکی از بهترین کُتب انگیزشی و در رمینه موفقیت است که به موضوع هدفمندی ، هدفگذاری و بایسته های آن پرداخته که بهترین کتاب در موضوع یاد […]

چرا برخی از افراد به تمام اهداف خود می رسند در حالی که دیگران به سادگی تنها ، آرزوی داشتن زندگی بهتر دارند؟ کتاب هدف اثر برایان تریسی یکی از بهترین کُتب انگیزشی و در رمینه موفقیت است که به موضوع هدفمندی ، هدفگذاری و بایسته های آن پرداخته که بهترین کتاب در موضوع یاد شده است. با سابقه ای بیش از ۶۴۰،۰۰۰ نسخه فروخته شده از این کتاب کلاسیک در مورد چگونگی تنظیم و دستیابی به اهداف.کتاب-هدف-برایان-ترسی

درباره رایان تریسی نویسنده کتاب هدف

 • برایان تریسی یکی از مشاوران برتر ، مربیان و سخنرانان مدیریت جهان است.
 • او دقیقاً با روشهایی که در این کتاب توضیح داده شده بود ، خود را از فرش به اوج ثروت برد.
 • وی سالانه بیش از ۲۵۰،۰۰۰ نفر در سراسر جهان خطاب دارد ، و بیش از ۱۰۰۰ شرکت از وی به عنوان مشاور و مربی استفاده کرده اند.
 • وی نویسنده ۵۰ کتاب است که به ۳۸ زبان ترجمه شده و بیش از ۵۰۰ برنامه صوتی نیز دارد.

برایان-تریسی

 

مسیر ناامیدی تا تحقق کامل اهداف ، قبلاً کشف شده است. صدها هزار – حتی میلیون ها نفر از مردم با هیچ چیز شروع به موفقیت نکردند. در این کتاب ، تریسی یک سیستم ساده ، قدرتمند و مؤثر برای تعیین و دستیابی به اهداف ارائه می دهد – روشی که بیش از یک میلیون نفر برای دستیابی به موارد خارق العاده از آن استفاده کرده اند.

 • با استفاده از بیست و یک راهبرد کلی Tracy ، شما قادر خواهید بود هدفی را که برای خود تعیین کرده اید تحقق بخشید – مهم نیست که چقدر بزرگ باشد. خواهید فهمید که چگونه نقاط قوت خود ، آنچه را که واقعاً در زندگی برایش ارزش قائل هستید ، و آنچه را که واقعاً می خواهید در سالهای آینده به دست بیاورید ، تعیین کنید.
 • تریسی نشان می دهد که چگونه می توانید اعتماد به نفس خود را بارور کنید ، به هر مسئله یا مانعی بطور مؤثر نزدیک شوید ، بر مشکلات غلبه کنید ، به چالش ها پاسخ دهید و به دستیابی به  اهداف خود ادامه دهید ، مهم نیست که چه اتفاقی بیفتد. از همه مهمتر ، شما سیستمی برای دستیابی خواهید آموخت که از آن برای بقیه عمر استفاده خواهید کرد.
 • از آنجایی که این کتاب برای اولین بار در سال ۲۰۰۳ منتشر شد ، صدها هزار نسخه فروخته و به بیش از بیست زبان منتشر شده است. این کتاب به پرفروش ترین کتاب در زمینه رسیدن به هدف در تاریخ تبدیل شده است.
 • کتاب اهداف توسط چند نویسنده دیگر از جمله کاترین آرمسترانگ ، سارا جین هوپ و جانیس روتگن بازنویسی و به روز شده است .دلیل به روز شدن کتاب همگانی شدن کتاب برای تمامی کسانی است که در دوره های اقتصادی مختلفی زندگی کرده اند.
 • هسته اولیه ایده و افکار کتاب متعلق به برایان تریسی بوده و توسط چند نفر بعد ، کاملتر و بروز تر شده است.

 

[irp posts=”6438″ name=”معرفی کتاب پدر پولدار ، پدر بی پول اثر رابرت کیوساکی”]

 

این کتاب برای افرادی جاه طلب است که می خواهند سریعتر پیشرفت کنند. اگر احساس می کنید ، شما فردی هستید که این کتاب برای او نوشته شده است در تهیه این کتاب درنگ نکنید. ایده های موجود در لابه لای صفحات آن سبب می شوند ، تلاش شما را در دستیابی به اهدافی که برای شما مهمتر است به ثمر بنشیند.

کتاب-هدف-برایان-ترسی

بخشی از کتاب اهداف برایان ترسی

 • من بیش از پنج هزار بار در پنجاه و چهار کشور  سخنرانی کرده ام. سمینارها و گفتگوهای من از پنج دقیقه به پنج روز متفاوت بوده است. در هر صورت ، من در به اشتراک گذاشتن بهترین ایده هایی که می توانم در آن لحظه در مورد موضوع خاص با آن مخاطب بیابم ، تمرکز کردم.
 • پس از گفتگوهای بی شماری در مورد موضوعات مختلف ، اگر فقط پنج دقیقه فرصت صحبت با شما را داشتم و فقط می توانم یک فکر را به شما منتقل کنم که بتوانید موفق تر باشید ، این را به شما می گویم: “اهداف خود را بنویسید ، برنامه هایی را برای دستیابی به اهدافتان ، برنامه ریزی کنید و هر روز بر روی برنامه های خود کار کنید. “
 • این توصیه اگر به دنبال آن بودید ، تقریباً از هر چیز دیگری که تاکنون یاد بگیرید می تواند به شما بیشتر کمک کند. بسیاری از فارغ التحصیلان دانشگاه به من گفته اند که این مفهوم ساده از چهار سال تحصیل برای آنها با ارزش تر بوده است. این ایده زندگی من و زندگی میلیون ها انسان دیگر را تغییر داده است. این تغییر شما را نیز تغییر می دهد.
 • برای فرزندان من ، این کتاب به معنای نقشه راه و راهنمایی است تا به شما کمک کند از هر کجا که هستید به هر کجا که می خواهید بروید. برای دوستان و خوانندگان این کتاب ، دلیل من برای نوشتن آن این است که شما یک سیستم اثبات شده را برای شما فراهم کنم تا بتوانید از آن برای حرکت سریع در مسیر زندگی خود استفاده کنید.
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری