پ
کتاب-حاج-قاسم

معرفی کتاب حاج قاسم ؛ جستاری در خاطرات حاج قاسم سلیمانی

یکی از کتاب های خواندنی درباره شهید سپهبد قاسم سلیمانی کتاب ” حاج قاسم ” با عنوان فرعی “جستاری در خاطرات حاج قاسم سلیمانی نوشته “علی اکبری مزدآبادی”است.در قسمت ابتدای این کتاب زندگی نامه خود نوشت سردار سلیمانی وجود دارد که به بخشی از فعالیت های او در دوران ابتدایی جنگ  اشاره کرده است. کتاب […]

یکی از کتاب های خواندنی درباره شهید سپهبد قاسم سلیمانی کتاب ” حاج قاسم ” با عنوان فرعی “جستاری در خاطرات حاج قاسم سلیمانی نوشته “علی اکبری مزدآبادی”است.در قسمت ابتدای این کتاب زندگی نامه خود نوشت سردار سلیمانی وجود دارد که به بخشی از فعالیت های او در دوران ابتدایی جنگ  اشاره کرده است.

کتاب-حاج-قاسم

کتاب حاج قاسم ، سعی دارد از دل سخنرانی ها و خاطرات سردار ، که به سه عملیات والفجر ۸ ، کربلای ۵ و کربلای ۴ مربوط است ، شخصیت او را به مخاطب معرفی کند.از ویژگی های شاخص این اثر ، ترجمه و ارائه یکی از مقالات خارجی درباره سردار سلیمانی است که یکی از پژوهشکده های سیاسی غربی ها به شخصیت این سردار والا مقام است.

معرفی کتاب مسخ اثر فرانتس کافکا
>>>

علاوه بر اینها ، بیش از ۸۰ عکس رنگی از مقاطع مختلف زندگی سردار سلیمانی در این کتاب وجود دارد.از عکس هایی از حضور او در کنار رهبر معظم انقلاب و دیگر فرماندهان شاخص دفاع مقدس که از میان انبوه عکس های او انتخاب شده است و کنار هر کدام از این تصاویر ، خاطرات ایشان درج شده است.

گفتنی است کتاب حاج قاسم در ۱۶۷ صفحه و با همت انتشارات «یازهراء(س)» منتشر شده است.

معلومات | دنیای اطلاعات عمومی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید