پ
مدل-پالتو-زنانه-جدید

انواع مدل پالتو زنانه جدید همراه تصاویر پالتو و راهنمایی خرید

مدل پالتو زنانه جدید ، در شروع فصل سرما یکی از دغدغه های بانوان عزیز است.هر ساله مدل های جدید و شیک پالتو روانه بازار می شوند که شاخصه های همان سال را در خود خواهند داشت.در این پست از معلومات مد و لباس در پی آن هستیم تا مجموعه ای از جدیدترین مدل های […]

مدل پالتو زنانه جدید ، در شروع فصل سرما یکی از دغدغه های بانوان عزیز است.هر ساله مدل های جدید و شیک پالتو روانه بازار می شوند که شاخصه های همان سال را در خود خواهند داشت.در این پست از معلومات مد و لباس در پی آن هستیم تا مجموعه ای از جدیدترین مدل های پالتو زنانه و دخترانه را برای شما قرار داده و راهنمای جامعی برای خرید پالتو مناسب شما را ارائه کنیم پس با ما همراه بمانید.

 

راهنمای خزید انواع مدل پالتو زنانه جدید همراه تصاویر

نکات مهم و دانستنی که باید موقع خرید پالتو شما خانمای عزیز باید به آن دقت کنید را در این مقاله برای شما عزیزان توضیح می دهیم.

 • توجه به فیزیک و قد و وضعیت هیکل اولین ویژگی ای است که هنگام خرید مدل پالتو دخترانه باید به آن توجه کنید.در این جا ما توضیح می دهیم که کدام پالتو با کدام اندام و هیکل تناسب بیشتری دارند

 

 مدل پالتو برای افراد قد کوتاه

 •  افراد قد کوتاه بهتر است پالتو های کوتاه بپوشند تا قد آنها را بلند تر نشان دهد.افراد دارای قدی کوتاه ، چه لاغر و چه چاق باید از پالتو های پشمی و یا خزدار استفاده کنند تا لاغری آن ها پوشیده بماند و هیکل آن ها را پُرتر نشان می دهد.این افراد به دلیل این که دارای پاهای لاغر و کوتاه هستند بهتر است ، مدل هایی را بپو شند که شاید افراد دیگر نتوانند آن مدل را بپوشند و آن را بد ترین مدل بدانند.

مدل پالتو زنانه جدید زیبا

 مدل پالتو مناسب برای خانم های قد بلند و لاغر

 • این افراد برای این که چاق تر به نظر بیایند باید از پالتو های بلند و پرحجم و گشاد استفاده کنند تا لاغری آن ها کاملا پوشیده شود و معلوم نگردد.
 • این افراد با این نوع هیکل می توانند بهترین مدل ها را بپوشند بخاطر قد بلند حتی می توانند از کفش مردانه استفاده کنند و هیچ نوع پالتوی برای این افراد نامناسب نمی باشد هم می توانند از پالتوی بلند استفاده کنند و هم از پالتوی کوتاه.

مدل پالتو زنانه جدید خوشگل

 

پالتو زنانه مناسب خانم های چاق

 • افرادی که دارای فیزیکی چاق و گوشتی هستند ، موقع پوشیدن پالتوی مناسب اندام خود ، خیلی بیشتر از افراد دیگر مورد توجه قرار می گیرند.
 • این افراد بیشتر باید از پالتو های با رنگ تیره استفاده کنند تا چاقی آن ها را پنهان کند.
 • پالتوهای بلند به خوبی قادر به مخفی کردن اضافه وزن بانون بوده و چاقی آنان را به خوبی ناپیدا جلوه می دهد.
 • بانوان چاق بهتر است از مدل پالتو به همراه کفش های پاشنه بلند بهره بگیرند و به هیچ وجه پالتوی گشاده و کوتاه را برای پوشش خود مورد استفاده قرار ندهند چرا که چاقی آن ها را چند برابر بیشتر نمایان خواهد کرد.
انواع مدل مو مردانه و پسرانه بهمراه تصاویر بهترین مدل مو سال
>>>

مدل پالتو زنانه جدید چاق

پالتو برای خانمای ورزشکار

 • این عزیزان بخاطر این که همیشه نگران اندام و وزن خود می باشند بیشتر وقت خود را در باشگاه و در حال ورزش کردن هستند این افراد از اندامی متناسب و زیبای خود لذت می برند و هم چنین می توانند بهترین مدل پالتو و یا بهترین مدل لباس ها را بپوشند بخاطر اینکه هیچ کدام از اندام این دسته از بانوان برجسته نیست و همه بدن این بانوان ورزشکار متناسب می باشد.
 • این افراد می توانند از پالتو های کوتاه و خزدار استفاده کنند همچنین می توانند از مدل های نظامی بیشتر استفاده کنند.
 • بانوان ورزشکار ، نباید از مدل های پالتو پسرانه استفاده کنند چرا که اندام این بنوان ، بیشتر از قبل پسرانه می شود و باید این نکته را حتما رعایت کنند.
 • این افراد می توانند بهترین مدل پالتو ها را بپوشند هم بلند و هم کوتاه بخاطر داشتن اندام و هیکل مناسب خود.

مدل پالتو زنانه جدید اسپورت

 

 

توجه به ویژگی گرمایشی پالتو زنانه

نکته دیگر که موقع خریدن پالتو باید به آن توجه داشت این هست که ما باید بعد از اینکه به اندام و هیکل خود برای انتخاب پالتوی خوب دقت کردیم پالتوی بخریم که از نظر گرمایشی مناسب باشد یعنی جنسی داشته باشد که ما بتوانیم این پالتو را در تمام فصل زمستان با خیال راحت بپوشیم چه در روزهای که بارانی هست چه روز های که برفی می باشد.

مدل پالتو زنانه جدید کوتاه

توجه به رنگ پالتو زنانه

در مورد رنگ پالتو هم به چند نکته ی مهم اشاره می کنیم :

 • برای افراد چاق که حتما باید از رنگ های تیره استفاده کرد که چاقی این عزیزان کمتر به چشم بیایید.
 • افراد لاغر هم بهتر است با توجه به رنگ پوست خود از رنگ های روشن استفاده کنند
 • افراد چاق با رنگ پوست روشن بهتر است از رنگ های روشن مثل سفید قرمز و آبی کاربنی استفاده کنند که خیلی به صورت این عزیزان جلوه و زیبایی خاصی می بخشد.
 • افراد با رنگ پوست تیره بهتر است از رنگ های مثل زرد چرکی و یا سبز کدر استفاده کنند.
 • رنگ های مشکی و خا کستری که مناسب بیشتر افراد می باشد و بیشتر عزیزان می توان از این دو رنگ برای انتخاب مدل پالتوی خود استفاده کنند.

 

بیشتر بدانید :

” انواع مدل لباس مجلسی زنانه و روانشناسی استفاده از آن

” انواع مدل مانتو مجلسی بهمراه تصاویر و توضیحات تکمیلی

” انواع مدل مانتو پاییزی به همراه مجموعه از تصاویر مدل های زیبا مانتو پاییزه

” راهنمای خرید مدل مانتو جدید + گالری عکس مانتو در انواع مدل

 

 

در ادامه می توانید برخی از بهترین مدل های پالتو زنانه را مشاهده بفرمایید…

 

مدل پالتو جدید

مدل پالتو زنانه جدید کشیده مدل پالتو زنانه جدید جلو باز مدل پالتو زنانه جدید کرم مدل پالتو زنانه قد بلند مدل پالتو زنانه جدید کلاهدار
مدل پالتو زنانه رنگی مدل پالتو زنانه ورزشکاری مدل پالتو زنانه مدل پالتو زنانه جدید دخترانه مدل پالتو دخترانه
مدل پالتو زنانه جدید اسپورت مدل پالتو زنانه جدید زمستانی مدل پالتو زنانه لاغر اندام مدل پالتو زنانه جدید برای افرا قد بلند مدل پالتو زنانه جدید برای افراد لاغر مدل پالتو زنانه جدید

معلومات | دنیای اطلاعات عمومی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید