کد خبر:3735
پ

انواع مدل لباس مجلسی زنانه و روانشناسی استفاده از آن

معمولا بیشتر ما خانم ها برای انتخاب لباس مجلسی شیک و زیبا دنبال مدل و نمونه کار میگردیم تا مدل یا نمونه ای که مد نظرمان است را در آنجا پیدا کنیم و امروز بیشتر افراد در سایت های مختلف دنبال لباس شیک و مجلسی خود میگردند. پس شما عزیزان که دنبال لباس شیک وزیبا […]

معمولا بیشتر ما خانم ها برای انتخاب لباس مجلسی شیک و زیبا دنبال مدل و نمونه کار میگردیم تا مدل یا نمونه ای که مد نظرمان است را در آنجا پیدا کنیم و امروز بیشتر افراد در سایت های مختلف دنبال لباس شیک و مجلسی خود میگردند.
پس شما عزیزان که دنبال لباس شیک وزیبا ی مجلسی هستید باید لباسی انتخاب کنید که به رنگ پوست و هیکل شما بیایید چرا که اگر با پوست و هیکل شما هماهنگ نباشد آن زیبای که انتظار آن را دارید نمی توانید انتظار داشته باشید.

 

راهنمای استفاده از لباس مجلسی زنانه

 • اگر پوستی تیره دارید هیچ وقت از لباس های مجلسی با رنگ تیره و تار استفاده نکنید چرا که چهره شما در رنگ لباستان نمایان نیست و حتی زیبای خاص صورت شما هم محو میشود شما باید لباس های با رنگ های روشن و جیق انتخاب کنید تا زیبایی صورت شما به صورت کامل نمایان شود و همچنین آرایش صورت شما هم باید به رنگ لباسی که انتخاب میکنید تناسب داشته باشد. البته نا گفته نماند که فقط داشتن این ویژگی برای پوشیدن لباس زیبا کفایت نمیکند و شما باید همه خصوصیات خود را با لباس مجلسی که انتخاب میکنید هماهنگ باشد برای این کار باید رنگ دست و بازو زیر گردن خود را با رنگ لباستان هما هنگ کنید به عنوان مثال اگر رنگ لباستان را روشن انتخاب کرده اید باید رنگ پوست خود را در ناحیه گردن و بازو و روی دست خود را هماهنگ کنید با رنگ لباس مجلسی تناسب داشته باشد…

مدل لباس مجلسی ویژه افراد با رنگ پوست تیره :

 

 • امروز در سایت های مختلف انواع لباس های مجلسی وجود دارند که مثل قدیم نیست زیاد گشاد یا زیاد بلند باشه بلکه لباس های شیک و مد روزی در این سایت ها وجود دارند که حتی لباس های هستند که زنانه هستند ولی دختر خانما هم میتونن از آن استفاده کنند البته دختر خانمای زیر بیست سال باید زیاد دور و راین لباس ها نروند و بیشتر لباس های دخترانه خود را بپوشند که زیبایی آن بیشتر در تن این دختر خانم ها جلوه می کند.

[irp posts=”4415″ name=”راهنمای خرید مدل مانتو جدید + گالری عکس مانتو در انواع مدل”]

مدل لباس های دخترانه:

 • بعضی از خانما دوست دارند لباسی ساده و بدون زرق و برق داشته باشند به همین خاطر باید دنبال لباس های با این خصوصیت باشند که به هیکل آنها بیایید بعضی از افراد هستند که دوست دارند بر عکس لباس آنها پر از سنگ و نگین سنگین باشد به همین خاطر باید این خانما هم هماهنگ با هیکل و اندام خود این لباس ها را انتخاب کنند اگر بالاتنه ی درشت و چاق دارند باید نگین و سنگ لباسش بیشتر روی کمر لباس رو به پایین کار شده باشه تا چاقی این ناحیه از بدن را پنهان کنند اگه اندامی متناسب داشته باشید بیشتر لباس های شیک و مد روز امروزی به تن شما جلوه خاصی میدهد و در انتخاب لباس زیاد با مشکل روبرو نخواهید بود…
 • اگر شانه های پهن و هیکلی درشت دارید باید از لباس های با دو بنده که از روی شانه های شما به صورت عمودی آویزان باشد استفاده کنید.

مدل لباس مجلسی دوبنده دار

 

 • اگر هیکلی چاق و کوتاه دارید از لباس های کشیده و بلند استفاده کنید تا قد شما را کشیده و لاغر نشان بدهد و اگر خواستید لباس شما سنگ یا نگین داشته باشد  سعی کنید لباس های انتخاب کنید که نگین و سنگ آن روی دامن این لباس به کار رفته باشد.

[irp posts=”3549″ name=”راهنمای خرید لباس عروس به همراه بهترین مدل های لباس عروس زیبا + گالری تصاویر”]

مدل لباس مجلسی ویژه افراد چاق و تُپل

 • اگر میخواهید چند بار از لباس مجلسی خود استفاده کنید سعی کنید لباس با رنگ های مشکی و رنگ های تیره بخرید تا بتوانی چند بار در مراسمات از آن استفاده کنید.
 • معمولاً شما باید در مراسمات رسمی و مجلسی از لباس های بلند و از کت و دامن های رسمی و شیک و نگین کاری استفاده کنید ولی اگر مراسم شما در حد یک مهمانی یا مراسمات خودمانی هست میتوانید از لباس های کوتاه و یا دامن و بلوز استفاده کنید.
 • مدل لباس های مجلسی عبارتند از :لباس نامزدی ، پیراهن کوتاه ، گیپور ، بلند ، پوشیده ،ماکسی ، از بهترین مدل ها برا لباس مجلس هست…
 • در انتخاب لباس مجلسی باید به رنگ های آن دقت کنیم.به عنوان مثال رنگ های صورتی جیغ،رنگ گلبهی،رنگ قرمز،و در کل رنگهای روشن برای پوست های برنزه و تیره مناسب است.
 • و اما پوست روشن رنگ های تیره مانند سیاه ، سرمه ای آبی کاربنی و آبی خیلی روشن ، و در کل رنگ های روشن و تیره هردو رنگ مناسب پوست های روشن است .
 • باید در انتخاب لباس مجلسی خود خیلی دقت داشته باشید چرا که اگر زیاد گشاده یا زیاد تنگ باشد شما نمی توانین به خوبی از لباس مجلسی خود استفاده کنید دراینجا نمونه ای از این لباس های مجلسی را برای شما عزیزان به نمایش گذاشتیم که امیدوارم از دیدن این لباس های مجلسی لذت ببرید …..
کلیدواژه : معلومات مد و لباس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری