پ
شغل-فروش-محصول-درب-منازل

فروش درب منازل ، شغلی با سرمایه حداقل و حاشیه سود بالا

هر چند مشاغل آزاد از پتانسیل بسیار بالایی برخوردار هستند اما این به آن معنا نیست که با هیچ چالشی روبرو نباشند.میزان رقابت موجود بین بازاریان ، پایین آمدن قدرت خرید ردم در بره های های از زمان ، رکود اقتصادی حاکم بر جهان و من جمله ایران ، هزینه های بسیار بالای برخی مشاغل […]

هر چند مشاغل آزاد از پتانسیل بسیار بالایی برخوردار هستند اما این به آن معنا نیست که با هیچ چالشی روبرو نباشند.میزان رقابت موجود بین بازاریان ، پایین آمدن قدرت خرید ردم در بره های های از زمان ، رکود اقتصادی حاکم بر جهان و من جمله ایران ، هزینه های بسیار بالای برخی مشاغل آزاد و… سبب شده که خیلی از کار آفرینان ف پس از مدت کوتاهی تراز مالی منفی پیدا کرده و کسب و کار خود را از دست بدهند.با ما در مجله معرفی مشاغل معلومات همراه باشید تا شغلی بدون سرمایه و با حاشیه درآمد مناسب را معرفی کنیم و راهکارهای اجرای مناسب آن را شرح دهیم.

 

 

معرفی شغل فروش درب منازل

در این سبک شغلی ، شما محصولی را بعنوان محصول هدف خود انتخاب می کنید و با رجوع به درب منازل و معرفی و پیشنهاد آن به خانوارها ، زمینه کسب درآمدی مناسب بدون سرمایه چندان زیادی را فراهم می کنید.

 

چه محصولی برای فروش درب منازل مناسب است؟

انتخاب محصول مناسب برای فروش درب منازل به سیاست کاری و منطقه محل زندگی شما دارید .با این وجود محصولی که برای فروش و ارائه به مشتریان درب منازل ارائه می کنید باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

 • محصول ارائه شده باید مصرفی باشد و در مدت کوتاهی توسط خریداران مصرف شود تا زمینه فروش بعدی فراهم شود.
 • در صورت امکان برای شروع و تا قبل از فرآیند اعتماد سازی ، از ارائه محصولات خوراکی اجتناب کنید.دقت داشته باشید شما در آغاز این شغل هیچگونه شرکت یا فروشگاهی ندارید تا مشتریان بر اساس مکان کسب و کارتان به شما اعتماد کنند.
 • نباید محصولی که ارائه می کنید از سطح قیمت بالایی برخوردار باشد و باید محصولی با قیمت پایین انتخاب نمایید تا بدون هیچ محذوریتی امکان فروش ان درب  منازل فراهم شود و خریداران در برابر قیمت های بالای آن مقاومتی نداشته باشند.
 • محصول ارائه شده باید کاملاً مشخص بوده و هیچ نکته مبهمی یا ریسکی برای خریداران ، نداشته باشد.
 • محصول ارائه شده نباید از حجم بالایی برخوردار باشد و هنگام ورود به یک آپارتمان با ۵۰ خانوار ، در هر سری به اندازه کل آپارتمان ، قدرت حمل آن را داشته باشید.
 • دقت داشته باشید شما تنها برای هر خانوار حدود ۳۰ ثانیه فرصت دارید تا محصول معرفی و پیشنهاد شود ، پس تا حد امکان محصول ارائه شده می بایست ساده باشد و معرفی آن خیلی زمانبر نباشد.
نکته: تمامی نکات گفته شده بالا برای شروع و مرحله اعتماد سازی مخاطبان شما خواهد بود و پس از دوره اعتماد سازی و کسب بازار فروش مطمئن ، قادر خواهید بود هر محصولی را با هر سطح قیمتی به مشتری خود ارائه نمایید.

 

 

محصولات مناسب برای فروش درب منازل

محصولاتی که با توجه به نکات ارائه شده در بالا می تواند محصول هدف شما قرار بگیرد و روی آن بازاریابی کنید می تواند شامل موارد زیر باشد.

 • نایلون زباله.
 • نایلون فریزر.
 • دستمال کاغذی و محصولات سلولوزی.
 • صنایع دستی و تزئینی.
 • گل شاخه ای.
 • و ….
آموزش راه اندازی شغل قصابی + درامد قصابی چقدر است ؟
>>>

 

 

نکات لازم الرعایه فروش خانه به خانه

 1.  زمان خاصی مد نظر داشته باشید که افراد در حال استراحت نباشند. اگر در زمان خواب مزاحم کسی شوید، مطمئنا تاثیر منفی کارتان را خواهید دید.و ممکن است دیگر هیچگاه نتوانید به آنان محصولی ارائه و پیشنهاد کنید.
 2. شروع مناسب و صمیمانه ، زمینه برخورد مناسب خانوارها را فراهم کرده و سبب می شود وقت بیشتری برای شما بگذارد.دقت داشته باشید منشأ بیشتر فروش ها ، منشأ احساسی و عاطفی است.
 3. هرگز قوانین آپارتمان یا مجتمع مسکونی را نقض نکنید و به ساکنان آن احترام بگذارید.نبید تصور شود که حضور شما سبب ناراحتی و مزاحمت اهالی است.

 

 

سرمایه مورد نیاز برای این شغل

این کسب و کار به سرمایه چندانی نیاز ندارد و می تواندی با جمع کردن پول تو جیبی های خود و حااکثر حدود ۵۰۰ هزار تومان این کار را شروع کنید.

 

 

حاشیه سود شغل فروش محصول درب منازل

 • با توجه به اینکه این کسب و کار به مکانی بعنوان مغازه نیاز ندارد و هزینه های جاری مغازه داری را نخواهید داشت ، بسته به محصول ارائه شده سود شما مشخص می شود و بطور میانگین ۴۰ الی ۶۰ درصد حاشیه سود دهی دارد.
 • فرضاً بابت خرید هر بسته نایلون زباله از مراکز توزیع عمده محصولات سلولوزی ، ۲۵۰۰ توامن نیاز خواهید داشت که بین ۴۰۰۰ الی ۵۰۰۰ تومان می توانید آن را به مشتریان خود ارائه کنید.در صورتیکه روزانه حدود ۲۰۰ کیسه زباله از طرف شما فروخته شود و سود هر کیسه زباله را ۱۵۰۰ تومان در نظر بگیریم ، درآمد روزانه شما ۳۰۰ هزارتومان درآمد خواهید داشت.با کمی تلاش بیشتر و فروش روزانه ۳۰۰ بسته ، درآمدتان به ۴۵۰ هزار تومان در روز خواهید رسید و در صورتیکه بتوانید روزانه ۵۰۰ بسته به فروش برسانید درآمد روزانه ۷۵۰ هزار تومان و ماهانه ۲۲ میلیون و پانصد هزارتومان درآمد خواهید داشت و همه این درآمد ها بدون هیچ گونه سرمایه لازم بدست می آید.
 • حالا تصور کنید اگه با برنامه ریزی دقیق و کادر سازی موثر ، میزان فروش روزانه خود را به ۱۰۰۰ بسته نایلون زباله ارتقاء دهید ، چه اتفاقی خواهد افتاد.

 

راهکارهای ارتقاء حجم فروش

 • همیشه جذب اولیه مشتری سخت تر از اخذ سفارشات بعدی است.
 • دقت داشته باشید محدوده کاری شما ، محیط آپارتمان هاست و در هر آپارتمان بصور میانگین حدود ۳۰ خانوار زندگی می کنند که ارائه پیشنهاد به تمامی خانوارها ممکن است زمانبر باشد و حدالکثر روزانه به ۲۰۰ خانوار ارائه پیشنهاد داشته باشید.
 • یکی از راههای موثر در استفاده بهینه از زمان و انرژی ، دعوت به همکاری کردن سرایه داران هر مجتمع یا آپارتمان است.اگر بتوانید سرایه داران هر آپارتمان را با خود همراه کنید ، قادر خواهید بود شانس فروش بسیار بالاتری را تجربه کنید.

 

معلومات | دنیای اطلاعات عمومی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید