×

بهترین و حرفه ای ترین دوره آموزش فتوشاپ

مشاهده و خرید
پ

راهنمای خرید کیف زنانه

کیف زنانه یکی از دلبستگی های شدید بانوان سرزمینمان است.حس و حال بانوان نسبت به کیف دستیشان ، چیزی شبیه به حس و حال آقایان نسبت به سوویچ خودروی آنان است و به هیچ وجه آن را از خود دور نمی کنند و همواره با خود همراه خواهند داشت.خرید کیف دستی زنانه یکی از خرید […]

کیف زنانه یکی از دلبستگی های شدید بانوان سرزمینمان است.حس و حال بانوان نسبت به کیف دستیشان ، چیزی شبیه به حس و حال آقایان نسبت به سوویچ خودروی آنان است و به هیچ وجه آن را از خود دور نمی کنند و همواره با خود همراه خواهند داشت.خرید کیف دستی زنانه یکی از خرید های هر چند وقت یکبار خانم ها بوده بنابراینباید در انتخاب نوع و رنگ و جنس آن دقت و مهارت کاملی به کار گیرید تا بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید.در این مقاله معلومات مد و لباس ما می خواهیم برای شما عزیزان در مورد چگونگی انتخاب یک کیف زیبا و جذاب نکاتی را بیان کنیم.

 

راهنمای خرید کیف زنانه

کیف زنانه وسیله ای است که شما می توانید بسیاری از ملزومات مورد نیاز خود را در آن قرار دهید و با خود به هر جایی ببرید.شما عزیزان باید به کیفیت کیفی که می خرید دقت داشته باشید چه بسا کیف های هستند که جنس چندان جالبی ندارند ولی با رنگ سال و هم چنین مد روز تطابق دارند و یا ما کیف های می بینیم در بازار که با وجود جنس عالی ولی شکلی زشت دارد در اینجا معیارهای انتخاب کیف هم بستگی به سلیقه ی شما دوستان دارد.

این دو مدل کیف زنانه مجلسی با جنس چرم مصنوعی با دستگیره کوتاه استفاده در مراسمات رسمی
این دو مدل کیف زنانه مجلسی با جنس چرم مصنوعی با دستگیره کوتاه استفاده در مراسمات رسمی

خرید کیف زنانه بر اساس مدت زمان استفاده از آن

 • افرادی هستند که دوست دارند هر دو یا سه ماه یکبار کیف خود را عوض کنند در نتیجه برای این عزیزان زیاد جنس و کیفیت کیف  نمی تواند ملاک و معیار مناسبی باشد.این چنین افرادی بواسطه حس تنوع طلبیششان ، بهتر است کیف های زنانه و دخترانه با قیمت پایین تهیه کنند.این افراد بهتر است روی رنگ و اندازه و مدل آنتمرکز نمایند.
 • برای افرادی که قصد دارند دو یا سه سال از یک مدل کیف استفاده کنند، بهتر است که بیشتر به جنس و کیفیت و ماندگاری کیف توجه کنند.

خرید کیف زنانه بر اساس ظرفیت و حجم آن

 • شما دوستان باید هدف خود را از یک کیف دستی مشخص کنید یعنی وقتی به خرید یک کیف می روید باید به این نکته دقت کنید که می خواهید چه چیزی را در این کیف قرار دهید و چه مدت در روز می خواهید این کیف را روی دست خود حمل کنید به عنوان مثال اگر می خواهید بیشترِ ساعت روز ، کیف را حمل کنید باید از یک کیف سبک و راحت استفاده کنید.
 • و هم چنین خرید کیف زنانه و دخترانه با دسته ی تنگ و خشک برای این چنین افرادی ، نمی تواند ایده خوبی باشد چون سبب آذار آنان در طول روز خواهد شد.
راهنمای خرید کیف زنانه چرم مصنوعی
این مدل کیف بیشتر دانشجوی می باشد از جنس چرم مصنوعی با بند و دستگیره مناسب ادارات و مکان های رسمی می باشد.

متناسب بودن کیف زنانه با فیزیک شما

 • کیف شما باید متناسب با هیکل و اندام شما باشد اگر قد شما بلند و لاغر است شما دوست عزیز نباید از کیف دستی کوتاه و کو چک استفاده کنید چرا که قد شما را بیش از پیش بلندتر نشان خواهد داد ین افراد باید از کیف های بلند با رنگ های شاد استفاده کنید تا لاغری و قد بلند شما را بپوشاند.
 • اما اگر از قدی کوتاه و جثه ی ریز برخوردارید، از کیف های کو چک و تک رنگ استفاده کنید و همچنین می توانید از کیف های مچی و دوشی کوچک استفاده کنید البته با بند و دسته ی کوتاه بازخورد بهتری خواهید گرفت.
 • اگر هیکل ورزشکاری دارید سعی کنید از کوله استفاده کنید این مدل کیف ها بیشتر به هیکل ورزشکاران تناسب دراد.
 • اگر بالاتنه ی بزرگ دارید سعی کنید از کیف های استفاده کنید که مستطیلی و طرح بزرگ داشته باشد و بند یا زنجیر یا دسته ی آن بلند باشد تا توجه بیشتر روی کیف بلند باشد و بالاتنه شما از دید دیگران محو شود.
 • از مطالب بالا نتیجه می گیریم که هر چه قد کیف را متناسب با اندام و هیکل خودمان خریداری کنیم بهتر و شیکتر می باشد پس موقع خرید به این نکته حتما دقت داشته باشید.

راهنمای خرید کیف زنانه زیبا

موارد ضروری هنگام خرید کیف زنانه

 • بسیار مهم است که کیف شما دوخت مناسب داشته باشد اگر موقع خرید نخ های گشاد در گوشه و کنار کیف پیدا شد، سعی کنید کیف را خریداری نکنید.
 • اگر کیف شما زنجیر یا چیزهای تز ییناتی داشت کمی آن را بکشید ببینید آیا محکم هست یا نه…
 • شما مو قع خرید کیف باید دقت کنید که زیپ آن سالم است یا خیر؟ حتماً زیپ کیف را امتحان کنید. نباید زیپ کیف گیر داشته باشد یا زیاد خشک باشد.
 • همچنین باید به درز های که نقطه اتصال بند های کیف هست توجه کنید ، چون که تمام وزن خود کیف و وسایلی که داخل آن قرار میدهید را همان بخش از کیف تحمل می کند پس باید به این نکته هم دقت داشته باشیم.
 • در مور تمیز نگه داشتن کیف خود باید از واکس ها و براق کنند ها استفاده کنید
 • اگر جنس کیف شما از چرم است حتماً باید از واکس مخصوص برای کیف استفاده کنید تا هم عمر کیف طولانی شود و هم زیبایی آن به مرور زمان از بین نرود .
 • در مورد قیمت و پول کیف هم باید به این نکته توجه داشت که گران بودن و بالا بودن قیمت کیف دلیل بر خوب بودن آن کیف نمی باشد چه بسا کیف های هستند که زیاد گران نیستند ولی جنسی مناسبی نیز دارند.

این نکات بالا به شما عزیزان کمک می کند که در خرید آینده ی خود دقت بیشتری داشته باشید و کیف مورد نظر خود را انتخاب کنید.در ادامه ،  چند مدل از کیف های مورد استفاده ی شما را مورد ارزیابی و بررسی قرار داده ایم تا شما با شناخت بیشتر به خرید کیف مورد نظر خود بروید.

 

راهنمای خرید کیف زنانه
این مدل کیف دستی زنانه جنس چرم مصنوعی با رنگ های شاد دارای بند و دستگیره بند بلند و دو بند و مورد استفاده روز مره
راهنمای خرید کیف زنانه کوچک
این مدل کیف زنانه رو دوشی جنس چرم بند و دستگیره بند بلند مورد استفاده روزمره
راهنمای خرید کیف زنانه
این مدل کیف زنانه:کیف دوشی چرم با بندو دستگیره بلند و مورد استفاده روزمره
راهنمای خرید کیف زنانه
این مدل کیف زنانه جنس چرم با داشتن دستگیره ی بلند استفاده روزمره
راهنمای خرید کیف زنانه چرم
این مدل کیف زنانه مجلسی با دسته ی تکی بلند جنس چرم با طراحی روی درب آن مورد استفاده در مراسمات
راهنمای خرید کیف زنانه
این مدل کیف جنس چرم مصنوعی با داشتن بند و دستگیره بلند مجلس می باشد
راهنمای خرید کیف مجلسی
این مدل کیف زنانه مجلسی با بند و دستگیری بلند مورد استفاده در مراسمات
راهنمای خرید کیف دخترانه
این مدل کیف زنانه با تزیینات زیبا با دستگیره و بند بلند مجلسی و از جنس چرم می باشد.
راهنمای خرید کیف زنانه
این مدل کیف دخترانه با جنس چرم و بند بلند می باشدوشکل گرد.
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری