پ
انواع-نیم-بوت-زنانه

انواع پوتین زنانه و نیم پوتین بهمراه تصاویر و راهنمای خرید و استفاده

هنگامیکه نام پوتین زنانه به گوش میرسه آدم یاد شب های طو لانی و هوای سرد زمستان میوفته. با فرا رسیدن فصل سرد تر ،از لباس تابستانی سبک و مطبوع خود خدا حافظی می کنیم آب و هوای مه آلود و سرد شما را ملزم می کند که تمام لباس های گرم زمستانی خود را […]

هنگامیکه نام پوتین زنانه به گوش میرسه آدم یاد شب های طو لانی و هوای سرد زمستان میوفته. با فرا رسیدن فصل سرد تر ،از لباس تابستانی سبک و مطبوع خود خدا حافظی می کنیم آب و هوای مه آلود و سرد شما را ملزم می کند که تمام لباس های گرم زمستانی خود را از کمد خود بیرون بیاورید بخصوص پو تین ها و نیم پو تین های گرم و زیبای خود را.

با شروع فصل زمستان ، بازار انواع پوتین زنانه گرم میشه و همه دنبال جدیدترین مدل ها برای استفاده خود در فصل زمستان می گردند.چکمه های زنانه سبک های مختلفی دارد .چکمه های که فقط تا مچ پا هستند چکمه های که تا زیر زانو می باشند و چکمه های که تا ارتفاع زیادی از پا را می پوشاند که بیشتر این چکمه ها برای برف های زمستان مناسب می باشد این مورد خیلی مهم می باشد که تنوع پو تین یا همان چکمه های زمستانی زیاد می باشد ولی باید به این نکته دقت داشته باشیم که کدام نوع و سبک از این پو تین ها متناسب هست با نیازهای ما که بیشتر از این نوع پوتین استفاده کنیم حتی اگر ما باهوش ترین ذهن را داشته باشیم باز هم نیازمند دقت می باشیم برای اینکه لباس های خود را با پوتین خود ست کنیم چرا که بعضی از تنوع پو تین ها با وجود زیبای و شیک بودن باز هم احتیاج به دقت دارد.

انواع پوتین زنانه :

 1. چکمه های بلند که تا بالای زانو هستند

 • پو تین های بلند شامل پو تین های است که معمولاً دارای ارتفاعی تا زیر زانو و حتی تا بالای زانوی شما می باشند.
 • این نوع پو تین شاید موقع خرید ذهن شما را درگیر این موضوع کند که خیلی بد شکل و بد ظاهر می باشند ولی در اصل این افکار ذهن شما می باشد اگر شما این نوع پو تین ها را به پا کنید می بینید که پا خور این نوع پوتین ها خیلی زیبا و شیک می باشد بخصوص اگر با لباس های خود آن را ست کنید که زیبای آن چند برابر می شود
 • پو تین های زیر زانو هم از این قاعده مستثنی نیستند این مدل پو تین ها هم دارای زیبایی خاص خود می باشند بخصوص اگر این پو تین ها پاشنه ای بلند یا متوسط داشته باشند که زیبایی آنها بسیار بیشتر از پو تین های بالای زانو می باشند.
 • از این پوتین ها معمولاً بر اساس مد سال یا بر اساس نیاز ( برای مناطق پر بارندگی) استفاده می شود.
 • انواع پوتین زنانه که تا مچ پا هستند

 • اما پو تین های مچ پا یا همان نیم بوت ها یا به زبان دیگر نیم پو تین ها،احتمالاً اندازه ی آنها تا زیر مچ یا تا بالای مچ پا می باشد.
 • این مدل پو تین هم می تواند پاشنه بلند و یا پاشنه ی متوسط  و یا پاشنه ی تخت داشته باشد همه ی مدل های این نوع پوتین ها زیبا و شیک می باشد.
 • این نوع پوتین زنانه بسیار پر استفاده تر از نوع اول بوده معمولا بیشتر افراد این نوع پوتین را پسند می کنند و با لباس و یا مانتو ی خود آن را ست می کنند.

 

کدام نوع پوتین زنانه را انتخاب کنیم؟

 • هنگام انتخاب پوتین،بهترین نوع پوتین زنانه برای شما پوتینی هست که با نوع بدنتان،یعنی با هیکل و اندام شما متناسب باشد و شما سعی کنید پوتین های متناسب با فیزیک بدنتان را انتخاب کنید.
 • اگر اندامی ریز دارید سعی کنید از پو تین های استفاده کنید که تا مچ پا ارتفاع داشته و دارای پاشنه باشند .
 • شما باید لباس یا مانتوی تا زیر زانو بپو شید و از پو شیدن لباس های بلند که روی پوتین شما را می گیرد خود داری کنید و هم چنین از پوشیدن پوتین هایی که مچ پا را نمی گیرد خو داری کنند چرا که این مدل پوتین ها بیشتر تا قوزک پا می باشد و این کار شما باعث می شود پای شما کوتاه تر به نظر برسد
 • شما می تو انید از پوتین های پاشنه بلند که تا زیر زانو می باشد نیز استفاده کنید هم چنین این افراد می توانند از پو تین های که جلو ی آنها باز هست استفاده کنند تا پای آنها را کشیده تر نشان دهد
 • افراد ریزه اندام در همه ی موارد باید از پوشیدن پوتین های شلخته و پوتین های بند دار و بند انگشتی خودداری کنند.
 • اگر قد شما بلند و باریک اندام هست خیلی راحت می توانید از پوتین های تا بالای زانو استفاده کنید که این مدل پوتین زنانه به هیکل و اندام شما زیبایی خاصی می دهد.
 • به عنوان یک قاعده ی کلی،زنان با پاهای پهن باید از پو تین های با تزیینات و سگک های زیبا و یا از پو تین های بنددار که پا و انگشتان آنها را به نمایش می گذارند خودداری کنند چون این مدل پو تین ها بیشتر پهنی و بزرگی پای آنها را نمایش می دهد.
انواع مدل مانتو مجلسی بهمراه تصاویر و توضیحات تکمیلی
بزن بریم

در انتهای این مطلب چندین نوع از انواع پوتین و نیم پوتین های زنانه ،زیبا و شیک از جنس چرم را برای شما به نمایش می گذاریم امیدوارم نگاه کنید و لذت ببرید.

راهنمای استفاده کفش تابستانی و بنددار زنانه
>>>

کلیدواژه : کفشمدل و لباس
معلومات | دنیای اطلاعات عمومی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید