پ

انواع مدل چکمه زنانه بهمراه تصاویر و راهنمای خرید

در انتخاب پوشاک و حتی در انتخاب نیاز های دیگر ما ،در حالی که تنوع بسیار خوب است دانستن این که کدام سبک متناسب با نیاز های شماست خیلی مهم می باشد. در این مقاله ما در مورد نحوه ی انتخاب انواع بوت ها و نیم بوت برای شما عزیزان توضیح می دهیم که کدام […]

در انتخاب پوشاک و حتی در انتخاب نیاز های دیگر ما ،در حالی که تنوع بسیار خوب است دانستن این که کدام سبک متناسب با نیاز های شماست خیلی مهم می باشد.

در این مقاله ما در مورد نحوه ی انتخاب انواع بوت ها و نیم بوت برای شما عزیزان توضیح می دهیم که کدام بوت با کدام هیکل و اندام هماهنگی دارد و اینکه در کجاها و در چه مکانهای از کدام نوع بوت یا نیم بوت استفاده کنید.

هنگام انتخاب بهترین چکمه برای شما مهم است که نوع بدنتان نحوه تمایل به پوشیدن آنها و آنچه برای آنها احتیاج دارید را باید در نظر بگیرید.

 • به عنوان مثال اگر می خواهید در دفتر کار خود و یا در دانشگاه از بوت و یا نیم بوت استفاده کنید نباید از بوت های مجلسی که مناسب مهمانی ها و یا مراسمات هست استفاده کنید چرا که شما مجبورید بیشتر این ایام این نیم بوت ها را در پا داشته باشید پس باید یک نوع بوت را انتخاب کنید که هم راحت و هم مناسب ادارات باشد و گزینه ی مناسب برای این مورد بوت ها و نیم بوت های با پاشنه ی خیلی کم و یا بدون پاشنه می باشد.
 • شما باید به این نکته دقت داشته باشید که از بوت های پاشنه بلند بخاطر لغزندگی پاشنه ی این مدل بوت ها و البته نیم بوت های پاشنه دار ، در روز های برفی نمی توانید زیاد استفاده کنید
 • برای روز های برفی شما باید از بوت ها یا نیم بوت های بدون پاشنه یا با پاشنه ی یخ شکن استفاده کنید و در این روز ها از نوع خزدار این بوت ها بپوشید
 • در روز های بارانی هم باید از بوت های تا حدودی بلند استفاده کنید بخاطر اینکه در بیشتر جاها باران باعث آب گرفتگی می شود و امکان خیس شدن پای شما وجود دارد اگر از کفش ها و یا از نیم بوت های که گردن آن ها تا مچ پا می باشد استفاده کنید.
 • اگر شما قدی بلند و هیکلی مردانه دارید سعی کنید از چکمه های با پاشنه ی کم استفاده کنید تا قد شما را زیاد بلند نکند.
 • اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که مچ پا و ماهیچه های باریکی دارید سعی کنید از چکمه های بلند که تا زیر زانو شما می باشد استفاده کنید تا پای شما را زیبا نشان دهد.خیلی از افراد احساس می کنند اگر از پوتین ها ی تا زیر زانو استفاده کنند زشت و خیلی بد تیپ می باشد غافل از اینکه این نوع چکمه ها در صورتیکه درست انتخاب گردند و با آناتومی شما همپوشانی داشته باشند ، خیلی زیبا بوده  خصوصاً هنگامیکه که با لباس مناسب پوشیده شوند.
 • و اما اگر چاق و قد کوتاه دارید سعی کنید بوت ها شما پاشنه دار باشد تا قد شما را بلند و استایل شما را متناسب نشان دهد و هم چنین شما باید سعی کنید از نیم بوت های که گردن این مدل نیم بوت ها تا مچ پا یا تا زیر مچ پای آنها هست نباید استفاده کنند چرا که پای شما را خیلی ریز نشان می دهد
 • از بوت ها ی پاشنه فلزی و فانتزی بیشتر در مراسمات و مهمانی ها استفاده کنید.
 • در مراسمات و یا مهمانیها از بوت ها ی که با لباس و یا با کیف شما ست هست بیشتر استفاده کنید تا تیپ شما را زیبا تر نشان دهد.

 انواع-چکمه-زنانه

نتیجه گیری در مورد  انتخاب چکمه زنانه مناسب :

 • هنگام خرید چکمه های زمستانی مهمترین توجه شما به شرایطی است که انتظار دارید این چکمه ها را بپوشید پس باید به نوع چکمه و محیط آب و هوایی که زندگی می کنیم توجه کنید.
 • مکان هایی هستند که آب و هوای این مکانها زیاد سرد و برفی نمی باشد پس در این مکانها ما می توانیم از نیم بوت های ساده و زیبا استفاده کنیم.
 • اما مکانهای دیگر هستند که تمام فصل زمستان را در باران و برف بسر می برند افرادی که در این مکانها زندگی می کنند باید حتما از بوت ها و نیم بوت ها ی استفاده کنند که مناسب با شرایط آب و هوای منطقه ی آنها باشد.پس شما چکمه ها ی خود را باید متناسب با مکانی که در آن زندگی می کنید انتخاب کنید.

 

در ادامه توجه شما را به دیدن انواع مدل چکمه زنانه برای آشنایی بیشتر جلب می کنیم.

 

چکمه های بسیار زیبا از جنسی عالی ومناسب پوشیدن در روزهای برفی و بارانی نیم پوتین چرم اسپرت و بسیار شیک می باشد برای پوشیدن در روزهای برفی و بارانی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری